Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika GTA V

i5 4690k 8GB RAM a nejlepší grafika do 6,5 tisíc je to hlavně na GTA V chci nejvíc výkonu
Pište do komentů
+ Nějaká skřín do 1000 korun která bude dobře chladit

tak to ještě že jsem nevzal tu R9 380 do grafik se moc nevyznám a myslel jsem že bude výkonější o dost než ta GTX 960 2GB , tak to počkám na tu RX 480 a ta skřín ( já chci právě nějakou která může být dobře odvětrávaná ) ta moje už je stará

Tohle mám už od roku 2012 a myslím si že už jen to že to stojí na koberci asi není nejlepší a že by to mohl být důvod toho zahřívání a tak K8mro proto sem koukal po té Zalman Z1 Neo vypadá že by mohla dobře větrat a jinak ta RX 480 a i5 4690k rozjelo by to GTA V na ultra ?

Tak skřín jsem nakonec koupil a je to o hodně lepší než ta moje stará dneska když hraji GTA V na ultra detaily tak z toho jde ještě studený vzduch :D ale bohužel ten prach už je vepředu docela znatelný takže není problém když se vypne počítač a vezme se to vysavačem ?

S prachem u té bedny není žádný problém. Před tím molitanovým filtrem je kovová jemná mřížka. Která většinu prachu zachytí a pak to stačí vzít jen stlačeným vzduchem nebo vysavačem a za 2 sec je bez prachu. A samozřejmě lze jednoduše ten filtr vyndat a pořádně jej vyčistit.
Jediný problém u té bedny jsou ty ventilátory. Jsou strašně hlučné a to jejich světlo nepříjemné. Koupil jsem hned 3x ARCTIC F12 TC a naprosta spokojenost pak. Akorát to pak je 400kč navíc že....
Tak pokud ti nevadí hlučnost a bednu máš schovanou někde aby ti to nepražilo do očí tak pohoda.