Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání 1,5 mil+ souborů?

Zdravím, dnes jsem udělal trochu chybu. Chtěl jsem rozdělit složku co má 16gb v raru na 3 části tak abych si to mohl přesunout do notebooku přes malej flashdisk. Bohužel jsem to špatně zaškrtl a všiml jsem si toho až bylo vyrobeno něco přes 1,5 mil souborů snad po 9kb. Soubory jsem po nějaké hodině konečně smazal, ale vím, že po souborech zůstává po smazání stále nějaká stopa.
Bude tato obrovská stopa nějak brzdit disk? Popřípadě dá se nějak napravit?
Disk na kterém se to stalo je SSD-CRUCIAL 256gb na kterém je i systém.

ale vím, že po souborech zůstává po smazání stále nějaká stopa. Bude tato obrovská stopa nějak brzdit disk?

neviem skade tuto blbost mas.
ked subor vymazes, odstrani sa zaznam o nom z FAT tabulky = system o nom nevie, aj ked samotne data na disku este fyzicky su. Obsadene sektory sa potom pouziju pre ine data.
Ziadne brzdenie sa nekona, pretoze disku nevadi ze tie data na disku defakto ostali, akurat sa zaznam o nich vymazal z FAT tabulky.