Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oplatí sa prejsť na WIN 10?

Onedlho končí možnosť prejsť bezplatne na WIN 10. Uvažujem nad tým, ale rád by som počul pohľady majiteľov tohto o.s. Mám WIN 7 a funguje dobre. Ponúkajú stiahnutie WIN 10 s neskoršou inštaláciou. Ako to uskutočniť? Dá sa stiahnuť na USB kľúč?

Máš-li možnost dual bootu,tak si desítku vyzkoušej na druhém disku. Mnoho zklamaných uživatelů Windows upgraduje na svůj,třeba ne už dobrý,starší systém. Vždy se neduhy původního systému projeví i na desítkách. Proto čistou.

Není nadto být v obraze

ja v obraze som, ale Ty si naivne myslíš, že vypustením do sveta "finálnej" verzie WIN10 29.7. 2015 "zadarmo" medzi ľudí, že je to odladený a odskúšaný systém..
Nechápeš, že to M$ dal "zadarmo", aby to ľudia otestovali ??? :i: Okrem iného si otestovali a stále testujú aj špinavé praktiky zbierania údajov... Ale to sem nepatrí...

Někomu se to oplatí (nutně chce teď hrát DX12 hry), někomu ně (pro něj potřebné programy na W10 nefungují).

Na testovacím a "dovolenkovém" NB jsem přešel (jen upgrade z W7), vše funguje - byť je to cca 7 let starý stroj. Na současných stolních PC přecházet určitě nemíním. Na budoucích PC (budu-li mít takovou potřebu během 1-2 let) bude zase W7/Pro. Na strojích za 4 a více let netuším…

ad) bezplatný upgrade na W10: já bych klidně zaplatil, aby mě s přechodem neotravovali a necpali mi do W7 ty jejich nové fičury. Člověk ztrácí spoustu času, že se tomu musí bránit.

Me jako DOMACI vyuziti Windows 10 vyhovuje velmi dobre, jak HERNI, tak i MULTIMEDIA, momentalne mam jeji posledni PVerzi *14366 ktera je jiz velmi blizko k Aniversary.
• Kuprikladu, velmi se mi zalibil napad, kde ve WStore, pred koupi urcité HRY ci SW kde primo vidis, jestli tvé PC splnuje pozadavky, tak jako CAN YOU PLAY.
• Kdyz jsme v tom WStore, je také mozné pred koupenim hry, zobrazit VIDEO nahodného hrace jak tu zrovna harje (v realném case) tak jak to ma XBOX.

A zrejme nejvetsi novinkou Play Anywhere, u nekterych her, muzes hrat ONLINE s hraci na platforme XBOX, PC vs XBOX hraci, coz je také zajimavé.
Mas-li XBOX a zakpupis HRU na XBOX, muzes ji hrat i zdarma na PC pres sluzbu *Tato informace byla zdelena na E3 ale stale jeste nejsou znamé presné podrobnosti

*WStore
[img=/file/view/26169-r-png]http://pc.poradna.net/file/view/26169-r-png[/img]

• Zkratka se mi to zamlouvà, tazatel chtel nejaké podrobnosti, tak jsem nejaké uvedl, protoze spousta uzivatelu ani nevi ze urcité veci jsou, nebo budou presentované v pristim BUILD.
• 10 a XBOX se zajim také proto, protoze (ve volném case jako Amater) zajimam o vyvoj a programovani na tuto platformu UWP [Win/XB/Phone] a nejaké mensi aplikace vytavarim/e. (samozdrejme nejde o nejaké svetu znamlé, ale zvetsiny pro vlastni nebo rodiné uziti). Kde kdyby nebili lidé posedli Windowsem 10, tak by si vsimli, ze MS na nem docela zapracoval/pracuje a ze prace s nim muze byt i prijemna, tento system mam i na tablet kde se opet (diky poslednimu UPDATE) stal vhodnym pro dotekové prostredi /i s Windows Pen pod Windows INK, ktery mel byt podle me, obsazen uz od Windows 8

system, kde se neda vypnout Windows Update a provadet dle potreby, takze po nepodarenem vydani patche ti to muze podelat system (to se uz mnohokrat stalo), zpomalit inet kdyz to nejmin potrebujes nebo treba forcnout restart jen tak?

to zni dobre.

reklamy ve start menu? proc ne.

a no co treba telemetry? diky, nechci.