Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oplatí sa prejsť na WIN 10?

Ostal by som pri tomto:

Mám WIN 7 a funguje dobre.
Ak sa túžiš stať betatesterom nového WIN10 - smelo do toho. Je však možné, že už si viac nepovieš túto vetu: "Mám WIN 10 a funguje dobre"... :-)

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny