Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno převod videa mov

ahoj potřeboval bych nějaký free software, který by mi převedl natočené video z foťáku(formát mov)třeba do formátu avi ....chtěl bych si to pak sestřihat, ale moje střižna mov nepodporuje .....proto bych to potřeboval převééést
os windows xp
předem děkuji za návrhy :-)

Jistě užitečná rada po více, než dvou měsících, navíc v tématu, které je označeno jako vyřešené.
Nicméně chápu, že si potřebuješ zvednout návštěvnost webu. Davide, co tak namísto trousení odkazů po forech zapracovat na tom, aby každý obrázek v článku neměl 140kB?

Ahoj, je mi jasné že to pravděpodobně tomu kdo se ptal už asi nepomůže, ale možná bude víc lidí s podobným problémem, takže je to spíše pro ně.
Tu návštěvnost jsem si samozrřejmě zvednout chtěl, ale musíš uznat že nespamuju fórum zbytečnýmí odkazy, a nebo odkazy které se netýkají tématu. Článek jsem psal kvůli tomu, že jsem kdysi měl taky problémy s převodem mov. Zkoušel jsem různé nástroje, jako například RAD tools (nebo jak se to jmenovalo), potom různé pluginy do VirtualDubu, ale nic nefungovalo tak jak jsem potřeboval. Jinak díky za to upozornění s obrázkami, při předělávání webu jsem tam asi omylem hodil ty větší obrázky, podívám se na to.
Jinak pokud to někomu vadí že jsem tady hodil ten odkaz, tak to klidně smažte.