Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s grafickou kartou

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať v čom môže byť problém. Mám MSI leopard GP60 s Geforce 940M grafikou, i5 processorom, 8GB RAM a 1T discom. Môj problém je v tom, že mi nefunguje grafická karta Geforce - ide mi len integrovaná od intelu. OS-Win7 - sám som inštaloval, je aktualizovaný a nainštalované servispacky, tak isto sú aktuálne ovládače. V správci zariadenia mi píše chybu - kód 43 - pri 940M-ke. Ďakujem za odpoveď.

sken s AIDA o doske:
Vlastnosti základní desky
ID základní desky 63-0100-000001-00101111-012115-Chipset$0AAAA000_E1 6J3IMS VER:1.0D
Název základní desky Neznámý

Vlastnosti FSB
Typ sběrnice BCLK
Skutečný takt 100 MHz
Efektivní taktování 100 MHz

Vlastnosti paměťové sběrnice
Typ sběrnice DDR3 SDRAM
Šířka sběrnice 64 bit
Poměr DRAM:FSB 24:3
Skutečný takt 800 MHz (DDR)
Efektivní taktování 1600 MHz
Šířka pásma 12800 MB/s

Vlastnosti čipové sady
Typ sběrnice Intel Direct Media Interface v2.0

od intelu som stiahol programik na ovladace - co mi ukazal neaktualne som nainstaloval (integrovana je intelacka grafika 4600 sa mi zda) od nvidie som stiahol ručne ovladace urcene podľa grafickej karty a nainštaloval. Integrovana funguje Gforce nie. V správci žltý trojuholník kód 43. skušal som aj tak že všetko od nvidie odinstaloval s revo uninstaller - ovladače, pomocné programy - tak že tu grafiku nebolo ani vidno v správci (v správci som dal odinstalovať ručne ovladače). znova stiahol, nainstaloval - nič to same kód 43 a žlty trojuholník - ked som dal este raz overiť ovladače tak mi napisal že sú aktuálne - najnovšie.