Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC - nízké fps u her

Zdravím,

nechal sem si od známeho upgradnout muj stary PC ...dal sem mu limit 8-9k Kč.

Nýní mám :

Proc: Intel core i3-4370 3.8 GHz
Ram: 8Gb
Grafická karta: Intel HD Graphics 4600

a např Wowko mam 30 FPS na střední detaily ...60 FPS na nejměnší detaily což je taky pořád nic moc.
CSGO max 20-30 fps na nejnižší detaily :/

Prosím co je špatně? V harwaru se moc nevyznám tak se skusím zeptat tady. Nakoupil známý slabší díly nebo mám něco nastaveno špatně?

Díky za odpovědi Petr :)

Vypada to na absenci ded. grafiky, tj. je nutne koupit novou.

vzhledem k tvemu zdroji bych se drzel pod 150 W TDP

mozna bych pockal 2-3 tydny na nove Radeony, tusim, ze maji uvest i sub-200$ kartu (nejaky osekany Polaris)... teda doufam, ze nekecam.

i kdyby ne, tak urcite padnou ceny soucasneho low a mid endu

pomer cena vykon je u techto low endu hodne spatny, jen abys vedel.

nechces treba moji 4 roky starou, zachovalou HD 7850? ))

urcite to budes mit mnohem levnejsi a i o neco vykonejsi

fakt si nedelam srandu, na prechod by to byla dobra karta a nevypada, ze by mela chcipnout

jako ja nevim, pokud fakt nemuzes pockat a nechces bazar, tak bych asi zacal u GTX 960

https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514507K0BXE3 Q2YN0

problem je, ze stoji pres 5k a kolem 6,5 bude za chvili RX 480, ktera nabidne... hm nevim, dvojnasobek vykonu? a stare grafiky by mohly jit s cenou dolu.

reknu ti to takhle, je nejhorsi doba na kupovani grafiky

pockej 2-3 tydny na int. grafice

jinak sestava je zatim na hry pouzitelna, az dokoupis GPU, tak si zahrajes slusne