Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program přestal pracovat

Zdravím, měl bych na vás dotaz. Mám nový PC (http://game.wolfgad.cz/herni-pc-pro-nejnarocnejsi- hrace-s-vykonem-do-budoucna/674-F4B-WOLFgamePRO-In tel-Xeon-E3-1231-3-4GHz-na-v%C3%BDb%C4%9Br-Nvidia- 970-nebo-AMD-R9-390-8GB)

Už jsem sem psal dotaz nedávno, u nějakých torrentových her mi to psalo také, že program přestal pracovat. Proto jsem si koupil hry originální (Watch dogs, zaklínač 3) a pořád stejný problém. Nějaký čas hraju (20 - 40 min) a hra spadne (program přestal pracovat) U toho Zaklínače mi to nenapíše ani to, že program přestal pracovat, ale jen mi to spadne na plochu a hra se vypne. Už nevím co s tím, PC jsem formátoval do továrního nastavení a nainstaloval všechny ovladače (grafika, základní deska). v PC mám Windows 10.
Brácha má ten samí PC a hry mu nepadají. Zkušeli jsme prohodit Ramky i grafiku ale pořád problém jen u mého PC. Nevíéte co s tím?

Nastavení -> aktualizace a zabezpečení -> obnovení -> obnovit počítač do továrního nastavení

instaloval se sám windows, po dokončení jsem doinstaloval ovladače z CD, které jsem k PC dostal a pro jistotu to zkontroloval na stránkách výrobce grafické karty a základové desky. všechny ovladače jsou aktuální.

Hmmmm.... doinštaloval ovládače z CD, ktoré má k PC. A na aký OS? Win7, Win8.1? Ty si hľadaj ovládače na konkrétny OS - teda Win10. Staré ovládače možno budú fungovať, ale pokiaľ príde k nejakej zložitejšej situácii - proste "spadnú".