Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dobrovolní hasiči SIM odesílání

Čau, potřeboval bych nějakou chytrou krabičku, do které by se dala SIM karta, a když na tu SIM pošlu SMS tak by tu SMS poslala naráz např. 10 číslům, nechci aby posílala po jedné ale naráz. Protože je to na účel pro HASIČE a než by odeslala 10sms tak už to nemá cenu vyjíždět :D , tak prosím o radu.... jsme dobrovolní hasiči

Jaký kraj a jaká kategorie? Nějaká zkušenost s AMDS či SMS z KOPISu je?
Měl by to umět třeba Pelig s O2, ale žádnou zkušenost nemám a každý kraj si to dělá po svém. Nejlepší by bylo kontaktovat technika KIS. Taky se můžeš mrknout na pozary.cz, budou tam stovky diskuzí na toto téma.