Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkčí javascript

Proč mi nefungují 2 javascripty za sebou ? Když nechám jen jeden tak funguje:

<script> casik = 0; mereni = setInterval("casik = casik+222; hodiny.innerHTML=casik", 1000); </script> <span id="hodiny">0</span>

Jasně super dík moc to pomohlo, ale po několika vteřinách se hodnoty podobají a vůbec to neodpovídá číslům jako když jede každý javascript zvlášť. Proč to dělá ?

<script> casik = 0; mereni = setInterval("casik = casik+11; hodiny.innerHTML=casik", 1000); </script> <span id="hodiny">0</span>
<script> casik = 0; mereni = setInterval("casik = casik+222; hodiny2.innerHTML=casik", 1000); </script> <span id="hodiny2">0</span>

Dík ale když to tam dám takto tak mi to neukáže nic :

<script>
var casik1 = 0;
var casik2 = 0;
setInterval(function() {
casik1 += 11;
casik2 += 222;
hodiny1.innerHTML = casik1;
hodiny2.innerHTML = casik2;
}, 1000);
</script>

Navíc já potřebuju aby to napsalo

něco 2568
Něco jiného 2562

Texty a za tím jiná čísla.