Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se mi neustále vypíná

Mám taký problém že se mi počítač vypíná a to uplně z ničeho nic. Třeba když ho zapnu tak se mi po dvou vteřinach vypne, a pak zase najede. Občas se nevypne vubec a občas se vypíná pořád. Taky se mi vypne když trochu klepnu do stolu třeba když položím trochu tvrději hrnek. Počítáč mám nedávno poskládany a nikdy mi to žádný jiný nedělal.

No pecka...nejen že to nepomohlo ale jsem dost podrápaný a také mi ten počítač neskutečně smrdí...bože to se nedá..nemůžu už na něm být...nejde ho mít ani v pokoji..jo a ještě má sousedka na mě pivku a bojí se mě za to že jsem ji zbavil jednoho kohouta a všechno to udělal před jejim oknem na jejim dvorce, prej jsem ucívač satana a měli by mě zavřít..