Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 5K

Ahoj, můj starý Ascend Y300 už dosluhuje a tak hledám náhradu...Cena do 5K (5 a půl ještě zkousnu).Měl by mít display 5" (a víc) a 2GB RAM.LTE není třeba.Rozlišení min. 720p.Značka nehraje roli, pokud to nebude opravdu ryzí číňan (např. iGet).Foťák neřeším.Zatím se mě líbí tento https://www.czc.cz/xiaomi-redmi-3-16gb-seda/190118 /produkt
Napadá Vás nějáký?

jenze pak vubec o Huawei notabene s jejich Kirin procesorem nepomyslej, protoze Huawei nezverejnuje ovladace, takze vsechny customROM jsou klasicka tovarni ROM, ktera ma jen vymenene nektere aplikace a pokud treba Huawei skonci s tovarni ROM na Androidu 5.2 tak nikdy uz zadna customROM na vyssi verzi Androidu nebude, protoze nejsou opensource ovladace pro procesor a teda neni mozne to nijak vytvorit.

Jeeej ahoj ;-) teba som uz dlho nevidel... Na mobilenete dosli clanky o S7 ? G3 urcite nie je o triedu vyssie... Fotak ma s Mi4 podobny, android maju najnovsi.... Musim uznat, ze G3 ma vyhody v LTE a Sd karte ale to je asi vsetko :-)
Ale mas pravdu... Do vyberu by si mal zaradit este aj LG G3