Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika

Dobrý den chci se zeptat jak je to s tou RX 480 už se ví ceny ? a jak velký rozdíl ve hrách bude mít to jestli je ta grafika 4GB/8GB. Pokud bude třeba 4GB stát 7 000,- bude v té cenně nějaká ještě lepší ? rozjede ta grafika s procesorem i5 4690k ty nejnovější hry co budou na nejvyšší detaily ?

Ceny budou IMHO nižší. Ty první nástřely u zeleného šmejda není třeba brát vážně.

Ta grafika bude mít výkon +/- jako GTX980, takže na FullHD by měla dávat vše na max. A v té ceně jistě jednou nějaká lepší grafika bude - otázka je kdy. :-) Nejbližší šanci vylepšit to má Nvidia s GTX1060(Ti), ta ale bude až někdy na podzim.

4GB vs. 8GB záleží na tom, co chceš hrát a s jakými texturami.

třeba u GTA V když to mám na ULTRA detaily tak už to chce nějakých 2800MB a já aktuálně s mojí 2GB GTX 960 mám jen 2047 takže jdu přes limit a když už se bude nějaká nová kupovat tak bych klidně vzal i tu 8GB jestli by to bylo lepší ( kvůli hrám ) ale ne pokud bude třeba 4GB stát 7000,- a 8GB 8000,- , to by museli stát podobně.To už radši tu 4GB když bude na delší dobu.

Alza ma predbezne 7000/8000 takze jinde budou snad o neco (par stovek) levnejsi. Vzhledem k tomu, ze vykon ma byt cca jako gtx 980 a za ty penize to bude to nejlepsi v dane skupine (pokud stavajici karty vyrazne nezlevni). Nejnovejsi hry na max si na tom ale plynule nezahrajes (ale to ani na gtx 1080). Na fullHD ti boooohate bude stacit ta 4GB verze.