Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Teplota součástek

Chci se zeptat ,kolik stupňů by měly mít součástky?
Pustím si Speedfan a ukazuje mi toto : bhziud
Mám jinak notebook a nevím jak to napravit... Zdá se mi potom ,že hry se více a více sekají a to se snažím mazat a viry si mažu přes ComboFix každý týden... Pokud teda nějaký mám :)
Byl bych rád za každou radu...

jasný, a když vymáčkne 3 tuby tak prekoná absolútnu nulu a bude mať supravodivosť, a procesor môže pretaktovať na 99999999999999Thz a stále to bude mať teploty také že když zapne 8 rádiatorov v mestnosti tak mu zamrzne káva. :)

fakt ne, samozrejme jak ji "rozmaže" má kus vliv, ale typ pasty má vliv nulový, a to doslova, medzi pastov již dodávaným s chladičem a medzi najdražším a nejkvalitnejším a nejlépe hodnocenou pastou som mal fakt velkej rozdiel, neuveritelných 0.47°C...

ne fakt radcovi doporučuju srať na mýtus "prepastovanie zníži teplotu o 50°C"

Mozes tam mat vir ktory stale vytazuje grafiku. Nejake combofixy ti prd pomozu, ked si tam instalujes kdejake cracky alebo co. Spravne je neinstalovat si viry, a nicim ich neodstranovat, lebo tam potom ziadne nie su.
Odzalohuj si data a skus Win obnovit na vyrobny stav zo vstavaneho recovery (spravna klavesa po zapnuti, zavisi od vyrobcu ntb). Potom su teploty jake?

Vetrak sa toci? (huci)? Pri teplotach ktore uvadzas v dotaze sa ma tocit uz naplno.