Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update

Ahoj,

mám problém s Win7update, aktualizace mi nefunguje, nechám celý den, aby to hledalo nové aktualizace, ale ono to nic nenajde.. Udělal jsem reinstall win7 prof.. Zkoušel jsem i nástroj z webu MS, ale ten mi taky nepomohl. Díky předem za pomoc.

Pockej co to znamena?

nechám celý den, aby to hledalo nové aktualizace, ale ono to nic nenajde

Dobehlo to teda a napsalo, ze zadne aktualizace nejsou k dispozici?

Nebo to cely den vyhledavalo aktualizace a tys to predcasne ukoncil?

---

Minule mi Vista vyhledavala aktualizace nejakych 30 hodin nez se zobrazily a zacalo stahovani a instalace. Obzvlast kdyz je hodne aktualizaci treba po reinstalu, tak to muze trvat i vc nez jeden den. (Microsoft to dela schvalne, aby donutil lidi prejit na Windows 10.)

Pozor, reseni neexistuje! (A to i dle Microsoftu, ktery to omlouva nejakou hardwarovou chybou konkretniho PC, coz je pri statisicich a mozna i milionech postizenych PC totalni hovadina.)

Jedinne reseni je stahnout aktualizace, alespon nektere rucne, coz (systemove) reseni v zadnem pripade neni.

K těm Vistám mám tento pznatek. Na starší PC jsem instaloval Vistu bez SP 1 i 2. Po nainstalování to začalo vyhledávat a našlo přes 250 aktualizací. Na to jsem se vyprd a použil instalačku s SP2. Zajímavé bylo,že to našlo potom asi cca 5 aktualizací a potom už jen vyhledávalo. 30 hodin jsem tomu ale nedal.