Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil pro ženu

prosím vás jakou značku mobilu do 16000 pro ženu
podmínka je, že musí být bílý a LTE, no co by jsme pro ty naše drahé polovičky neudělali,že?
nevím jesti jít do absolutních značkových novinek, nebo raději "starší" modely
děkuji

Rada Desire byva dost sizena vzhledem k cene, highend neni spatnej a neni moc poruchovej, ale fotak snad az na letosni HTC10 otresnej.

Osobne bych HTC a SONY zavrhoval i kvuli kupe bloatwaru, vic nez jinde, zase ale na rozdil od Lenova v tom aspon nemaji z vyroby viry.

A využije ty funkce? Pokud to má jen na telefonování a má být bílý, tak Lenovo A1000 za dva litry.
Jinak "něco umí" snad všechny dnešní smartphony, se stoupající cenou se akorát zlepšuje display, výkon, foťák a zvětšuje paměť, to ostatní jsou aplikace, který si tam nahraješ, ty dělají to, co telefon "umí". GPS mají snad všechny.
Zbytek fičur většina uživatelů nevyužije.