Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatická změna písmene externího HDD

zdravim, mohl by mi pls nekdo poradit proc se mi pri kazdem vypnuti a zapnuti pc a vytazeni a zapojeni externiho hdd meni jeho druh? (D: ... E: ... F ...) ?
deje se mi to po zmene zakladni desky.. momentalne mam msi 970 gaming a externi hdd 2,5" toshiba 2TB
Změna předmětu, původně: Automatická změna druhu externího HDD (JaFi)

Nejde o externi disk, ale o USB port, kam ho pripojuje. Pravdepodobne je rozhasenej ovladac na USB a bud to vyresi preinstalaci ovladace USB na desce, to jest ovladace desky nebo to taky jit nemusi a budou se objevovat i dalsi problemy s USB periferiemi a potom je to na reinstal OS.