BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zkus mu dát ve správě disků pevné písmeno,ale ne D,třeba až to F:
to udelam jak prosimte?
----
jinak mam win 7 a samozrejme jsem musel provest novou instalaci windows
Vždyť to máš na tom prvním odkazu vysvětleno i s barevným obrázkem.
pro jediný externí disk si to windows dokonce pamatují (pokud mu nedáš nesmyslné písmeno, které koliduje s čtečkou).
kdysi jsem používal usbdlm pro nastavení pevného písmene (typicky k: jako usb-key).
ve win7 už na to dlabu, používám na všech flashkách a externích discích identifikační ikony v souboru \autorun.inf