Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při instalaci W10, jak z toho ven

Zdravím, přes noc se mi stáhl W10 a naběhla úvodní obrazovka instalace s názvem mého účtu. Kliknu další a chce to potvrdit licenční podmínky, odkliknu další a nic se neděje, myš reaguje ale instalace nepokračuje. po minutě se počítač restartuje a naběhne znovu instalace W10, tentokrát se chyba opakuje už při kliknutí na první tlačítko další.
popravdě lituju, že jsem si před časem naplánoval stažení a upgrade. Chci zpět své plně funkční W7 ale po každém restartu naběhne úvod k instalaci W10 a nevím jak nabootovat do W7.Pokud nejde provést instalace W10 nemůžu se vrátit zpět k W7, ale i když nemám W10 nainstalované nevím jak tuto instalaci obejít.
díky za radu

Tento tyden jsem tady mel notas, na kterem nedobehl upgrade na W10.
Stav byl takovy, ze uz bylo zapnute rychle spousteni, takze do BIOSu ani omylem, nabootovat z DVD (ani USB) taky nereagovalo. To spesl tlacitko na Lenovu taky nefunkcni. Notas nenajizdel, proste to zustalo ve fazi logo W10 a finito (takze zadny nouzovy rezim ani nic podobneho neslo).
Nakonec jsem musel vytahnout HDD, pripojit ho k PC a smazat z rootu jenom system. soubory. Vratil zpatky a pak uz to zarvalo, ze neni system. disk a uz slo spustit nastaveni BIOSu.
Ty W10 v nekterych kombinacich spolu s tim rychlym startem jsou opravdu des.

Ne kazdy NB jde jednoduse rozebrat a vytahnout baterku.

Takýto úživatelia w8 a vyššie majú jednoducho smolu a potom dokáže takto "odrovnať" notebook aj obyčajná nedokončená/uspatá/posratá aktualizácia windows. Po zapnutí len podsvietenie obrazovky a bez odpojenia od napájania a vytiahnutia batérie , nezačne normálne bootovať.

budu muset přistoupit na podobné řešení, protože mě nenabíhá nouzový režim.systém je ve fázi kdy se W10 má teprve instalovat ale už do něj nabíhá, takže se nevrátím k původnímu bootu W7. zkusím ještě párkrát jestli se chytne upgrade jinak budu muset hodit disk do funčního pc, zazálohovat co půjde a pak tam nahodit zpět W7

nato že Vás přesvědčují jak po upgrade zůstane všechno jak má, tak stačí drobnost a naopak je všechno pryč. už se těším opět na několikahodinovou práci nainstalovat zpět W7 a všechny programy včetně jejich nastavení. akorát si člověk zbytečně kurví naoptimalizovaný SSD disk

tak už jsem to vyřešil. Jelikož se nejedná o žádný notebook s recovery, ale klasický skládaný stolní pc, přidal jsem disk na který jsem nainstaloval W7, z prostředí windows zkopíroval důležité data, pak jsem SSD zformátoval a nainstaloval čistou instalaci W7. ještě pár programů a jsem zpět.
drbačka na celý večer ale W10 dobrovolně už nikdy a jsem rád že jsem to nijak neopravoval, protože mít na disku staženou instalačku W10, díky které mě akorát prošmejdili počítač jsem rozhodně nechtěl.

díky za příspěvky, ale instalace se prostě nerozjela (výtuh na první obrazovce s uživatelem), F8 a nouzák to nemá když to navíc ani nebylo nainstalované, W7 už mely na disku oddíl windows.old a oprava z instalačního média W7 nebyla možná protože v seznamu už se systém neukazoval jako W7 ale W10 a tudíž s tím recovery mod nechtěl spolupracovat.
je to pryč a su rád že jsem zpět
dejte si bacha na vyskakovací okno, můžete ho pořád zavírat, ale jednoho dne vám jen oznámí že je naplánována instalace na určitý den a pak už se to samo rozjede do pekla....