Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vytvořit tlustou čáru v dokumentu open office?

Mám od zaměstnavatele tabulku na měsíční výkaz hodin. No a abychom se nenudili, tak si teď vymysleli, že máme jeden každý týden oddělit tlustou čarou. Zaměstnavatel to má v excelu, který já nemám a ani tak bych nevěděla, jak tu tlustou oddělující čáru vytvořit. Budu to vytvářet v open office. PROSÍM poradit jak na to. Děkuji. Flor

Nic na tom není.V OpenOffice Calc nebo LibreOffice Calc:
vyber řádek,pak Formát-Buňky-Ohraničení,klikni dole na ten rámeček nebo si tam vyber jaké čáry kde chceš,pak sílu a barvu čáry a OK.Jde to otevřít i zkratkou Ctrl+1.
Takhle se rámují i další buňky a jejich bloky.