Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - nějak vylepšit

Mám PC :procesor Sempron 3000 1,81 GHz, RAM 2,5 GB DDR2 ,grafickou kartu novou dobrou 1GB ,OS W7 prof.32 bit.Ctěl bych ho nějak vylepšit ,myslel jsem lepším procesorem a SSD diskem aby bylo vše rychlejší.Poradí někdo nebo se na to mám vyprdnout a koupit nový.Hry nehraju.
Moc děkuji Kamil
Zmena predmetu, pôvodne: PC (los)

Takže nestačí udělat obraz W7 ,ale celý ho znovu nainstalovat, jestli to správně chápu?
A jaký SSD tam dám to je jedno? Chtěl bych už modernější aby pak šel dát do nového PC nebo nějak použít. Minimálně 120GB max. 250GB . Abych upřesnil-dokud budou šlapat W7 a aktualizace a zrychlí se to tím SSD tak bych nový PC nekupoval dříve jak za rok.
A ten pevný disk co tam mám nyní 200 GB dá se nějak použít? popřípadě vrátit kdyby se přeinstalace W7 nevyvedla?
Děkuji ti, že se se mnou zabýváš, ptám se na věci které jsou třeba jiným jasné ,jsem jen uživatel.