Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moja prvá HTML5 hra :-)

Dobrý deň! Včera som sa začal učiť HTML5 a môj prvý výtvor je strieľanie nepriateľov.

-------------------------------------------------- --------------------------------------
Názov: N/A
-
Žáner: Akčné strieľanie
-
Ovládanie: WASD - pohyb hráča, L.Myš - strieľanie, F - štít[doba trvania: 2s; cooldown: 10s;] (nepriatelia vás nemôžu zasiahnuť), C - zrýchlenie[doba trvania: 2s; cooldown: 10s;] (zrýchli vás o dvojnásobok)
-------------------------------------------------- --------------------------------------

Hru si môžete zahrať na: village.wz.sk

! V hre zatiaľ nieje možné prehrať (skóre a screen keď prehrajete bude pridaný) !

Bol by som rád ak by ste môj prvý výtvor nejako okomentovali :3 :D -ďakujem

Možná jsem zaspal dobu, ale na takových jednoduchých hrách jsem vyrostl a vím, co se mi ovládá dobře a co špatně. Možná na NB je vhodnější, ale na normálním PC je ergonomičtější položit obě ruce na klávesnici a ovládat hru jenom přes ni. Tím spíše, že mezerník lze jednoduše držet palcem levé ruky a pravou se soustředit na pohyb. Nic nebrání ovládání zduplikovat a ať si každý vybere, co mu lépe vyhovuje.

Ovládání je špatné! Rozptylovat se na klávesnici a myš není moc optimální.
Pohyb - šípky, střílení - mezerník, štít/zrychlení - LAlt/RAlt nebo Num0, Num čárka, popřípadě V,B nebo B,N.

# Jestli umis lepsi, tak se klidne predved.