Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anketa: Obnovení systému v XP...

Zdravím,

již na několika počítačích, které všechny pocházely z jedné firmy, jsem viděl hned na čisté intalaci vypnuté obnovení systému... Vím, že majitelé těchto počítačů si to nevypli sami, takže to určo vypnuli technici v té firmě. Zajímá mě, jaký na to máte názor, takže si dovolním malou anketku.

Díky!
MaSo.

Ano už několikrát to pomohlo. Trojan - nešel smazat. Obnova do bodu tak týden dozadu. Pak jsem ho smáznul i z registrů a v poho. 3patně naistalovaný soft /děckama/ taky nešel odstranit ani z registrů - tak šup bod obnovení před tím neš mi ho tam naistalovali a ručně smazal. Atd.... Pravda neznal jsem před tím progrma Erunt - možná by v takových případech pomohl taky dostatečně - ale toto mi taky pomohlo.