Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace systému

Zdar,
Na mém starém netbooku Toshiba NB100 10Y mám legální W7. Jelikož je to zavirovaný a prolezlý všelijakým bordelem, rozhodl jsem se pro čistý reinstal. Bohužel pro mě byly k PC dodány WXP a W7 jsou tam dodané později známým. Ne mám tudíž k W7 žádnou krabici ani klíč. Nejde to nějak přeinstalovat bez toho? Poraďte prosím.
Děkuji

loading...

Pokud nemáte licenci, pak nemáte legální Windows. Klíč lze zjistit, Windows stáhnout, ale pakliže nemáte legální Windows, upozorňuji na zdejší pravidla, zejména:

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:

vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
sexuálně orientované
týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
reklamního charakteru
odlišné od zaměření fóra