Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nb do 12 000,-?

Poraďte prosím nb s win pro starší paní.

Cena do 12000,- s DPH.
Psaní textu, internet, možná sledování filmů. Nic složitějšího nehrozí.
Robusnější konstrukce a větší displej ( než 15" ) vítány.

děkuji

Do 12k to budou vše "levně" se tvářící plasťáky. Tady není moc na doporučování,navíc chybí požadavek na OS a velikost úložiště.Pozor na Acery,tam v minulosti častým zavíráním/otvíráním trpěla kabeláž a časem blbnul LCD.