Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak změnit rozlišení na nečitlené ploše?

Ahoj,

na jednom novém CRT monitoru jsem zkusil změnit rozlišení ze 1024*768 na 1152*864 a obraz se "rozsypal" tak, že na něm nejde nic přečíst a tím pádem nedokážu vrátit původní rozlišení.

Tímto se vás chci zeptat, jestli se to dá nějakým jiným způsobem vrátit zpět?

Děkuji

Heh, tak jsem to zkusil, ale sranda je v tom, že v nouzovém režimu mám na výběr 4 rozlišení, které ať různě změním, automaticky se vrátí zpět. A když chci grafický adaptér odebrat, tak ho nemohu najít, páč ho PC prostě nevidí-BOMBA 8-)