Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovlivní větší download také ping ve hrách?

Setkal jsem se s různými názory každý tvrdí něco jiného. Jeden mi to zdůvodnil tak že čím větší download tak je síť rychlejší a tím pádem je i snížená latence(ping) kdežto ten druhý mi zase tvrdí že když máte vysokou rychlost třeba 100 Mb/s a zvýšíte jí tak v tom případě ping zůstane stejný protože hra/aplikace používá do určité míry data a se zbytkem už pracovat nebude.

Může mi někdo s jistotou říct který ze scénářů je pravdivý?

Předem děkuji za odpověď :)

To vím že, Ping je reakce serveru a download je na stahování dat ale právě jsem se doslechl že ten download může mít vliv i na tu reakci (když budete mít dobrou odpověď serveru a budete mít mega pomalej net tak ve hře vám to tam stejně napíše vyšší hodnoty u pingu a bude se to sekat) .