Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Namapovanie disku vo win xp sp2...

Mam taky mensi problem...na servery mam nazdielany jeden adresar, ktory som namapoval pre par uzivatelov, kazdy pouziva win xp...samozrejme pri mapovani som zaskrtol polozku, znovu pripojit pri prihlaseni a tu je ten problem, ze niekedy (vacsinou) sa znova nepripoji, treba ho zasa namapovat, neviem ci je to nejaky bug vo winoch, alebo sa to da nejako osetrit?..napr. v subore hosts??...kazdy uzivatel ma svoje konto v active directory a prihlasuje na danu zlozku pod nim...vdaka, za kazdu pomoc...

Ty chceš říct, že používáš ActiveDirectory a disky mapuješ ručně?
Zkus se podívat na Login Script. Proveď apování tam a budeš to mít bez starostí a problémů, navíc budeš moct pravovat mapování na jednom místě na serveru v jednom souboru (standardně adresář NetLogon)