Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová kuchyně - výrobci - vaše zkušenosti

Zdravím všechny,

budu si do nového bytu pořizovat novou kuchyni. Bohužel mám omezený rozpočet, tak by mě zajímalo, jestli máte zkušenosti s nějakými výrobci kuchyní. Podmínkou je, aby měli sídlo v Brně, potažmo v Blansku a okolí.
Firma, co nám staví byt, tak spolupracuje s dvěma kuchyňskými výrobci a to s KORYNA a SYKORA.
Pokud jsem slyšel, tak Koryna je dost drahá.
Jediný, co mám, tak je vlastní lednička.
Díky za každou připomínku, nápad, zkušenost... cokoliv.
lock (karel)

Jéééé, já bych potřeboval kuchyň, co sama stojí - co se ty skříňky nahoře nepřidělávají na zeď, ale jsou nasazeny na spodku. Tyhle kuchyně marně dlouho sháním. U mlaďase v patře to nejde dát na zeď (šikmé stěny v podkroví). Jsem z Prahy a okolí, dovoz mám (Ford Tranzit).

To zní jako zákeřný úkol pro kuchyňáře:-) Já o tomhle nic moc nevím, nikdy jsem to neviděla, ale....já ty kuchyně nedělám:-D
Asi je to dost atypický požadavek. Ale zavolat a zeptat se můžeš...