Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje vyhledávání aktualizací u Windows 7

Dobrý den,
po zapnutí počítače mě stále upozorňuje, že není aktualizován.
Přitom už asi tři měsíce není schopen žádné aktualizace najít.
V historii aktualizací uvádí: naposledy vyhledány -nikdy, naposledy instalovány - nikdy
Při zapnutí vyhledávání vyhledává donekonečna bez výsledků.
Současně s tím se neaktializuje Defender, Explorer atd.
Windows 7 mám legálně a pravidelně se aktualizoval několik let. Co s tím ?
Araten@seznam.cz

Mas to asi niecim rozosrate, nejake antiviry, cleanery, apod, vseobecne skus trebars zmazat obsah zlozky windows\softwaredistribution\download\ a restart, odinstaluj vsetky antiprogramy, a potom raz skus nechat to vyhladavanie trebars aj 24hodin, ci sa to nechyti.
P.S. mozes tam mat aj nejake viry trebars co to schvalne blokuju samozrejme, autori virov nie su blbi :) Dostanes sa aspon na MS web normalne cez prehliadac?