Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil

Ahojte,plánujem kúpiť nový mobil a hľadám nejaké a chcel som sa spýtať aj sem
- min.2GB ram
- min. 2Ghz procesor
- aby potiahol hry
- dobrý fotoaparát,13mpx & 5mpx -min.
- do 230 max.

Chlapi proberte se!

On to chce na hry a tady se mu radi Windows Phone na kterej zadny nevychazej, Mediatek se zastaralou grafikou nebo lowend od Qualcommu. Jako ten tazatel potreboval poradit a ne ho zmast nesmyslama.

Jedinej GTXforce to aspon trochu zachranil tim LG G3. Souhlas, sice starej foun, ale porad slusna graficka cast SoC a vetsinu nebo mozna i vsechny hry rozbeha a pritom je ten telefon opravdu levnej.

Navdavkem docela slusnej fotak.

Asi bych porad v kategorii mainstreamu nevahal a vzal ho. (Abych opet oprasil stary problem - tlacitka hlasitosti jsou u LG G3 na tele pristroje a neda se jimi fotit, jedinna zasadni nevyhoda pro naruzive fotografy, ale jsou i lidi, kteri tlacitkama hlasitosti nefoti a mackaji to na displeji.)

Ne uz jsem to nechtel komentovat, ale

Opravdu stovky. A dokonce 3D hry

:-D:-D:-D

Ty vole 3D hry taky.

Ja z nej fakt nemuzu. :-D

---

Electronic Arts:

Windows Phone Games (14)

Android Games (39)

---

A to je EA k umirajici platforme velmi shovivava, jini vyvojari na ne pecou uplne.

Můžeš si nalhávat cokoliv, stejně nezachráníš něco, s čím ani sám Microsoft do budoucna nepočítá. Jde to ve stopách Symbianu, nechají to dožít, ale nic novýho už nečekej.

• To není pravda, o vyvoj aplikací na WP se zajímám, mam i vyvojarsky ucet MS, chodím na oficiální vyvojárské fora Microsoftu kde narázím na zcela jiné informace jako zde podávás ty.. zadná mrtvá platforma to není a ani nebude. Vidim tam i ten vyvoj a smer jejich <SDK> etc.

• Dobré je si uvedomit, ze WP nabizi i jiné moznosti jako Android Platforma, ktera se snad zdokonaluje jen po HW strance, co prinesla za posledni dobu v TEL nového ?
Windows Phone hlavne pripravované modely, budou kompatibilni s Continuum (ktery je momentalne v pocatecnym stavu), ono celkove majitelé kombinace WIN10 a WP10 (nebo jiného produktu s WIN10) , budou mit stale vice a vice vyhod. Uz i ted, muzu posilat a prijimat SMS primo z jakéhokoliv Windows 10 bez potreby instalace nakého SW treti strany. Také bych nezapominal, ze WP jeste neni tak dlouho, byl lépe zabezpeceny jako Android.
Windows Phone je spise na pracovni ucely, proto se jeho konceptu drzim od toho telefony maji byt, to ze hrani her neni pro ne prioritou, s tim mohu jinak jak souhlasit.
(Na hrani je Windows 10, nepocitaje, ze opet ti co maji dalsi produkt Microsoftu jako XBOX ONE [Ktery je také pod WIN10], budou moc nekteré tytuli z XBOX ONE hrat na PC za cenu jedné hry, nebo hrat MULTY-PLAYER hry PC vs XBOX, no co jsem zvedavy a co bude velmi zajimavé).

• Ano aplikace aplikace, na to, o primé infekci z aplikaci GooglePlay, nebo casté infekcni napadeni platformy Android se tu nak nezminuje. /ale tak hlavne ze je jich million /me to spis pripadne, jen jak tezeni z REKLAM, 1X APLIKACE + 100X jeji CLON, jen na vydelek z reklam. /Ale to se netyka jen platformy Android.
( Né ze by vyrobci o WP nemeli zajem, ono, to ze MS nerozdává licence jako android, zrejme ví proc delají, ). /Osobne bych si Wphone znacky "PhingJangJong" zrejme ano nekoupil.
Zaplneni trhu WP nebyl nikdy cil MS, jestli ja jsem osobne zakoupil WP, bylo proto, ze je to snad jediny MOS ktery mi dokaze opravdu poskytnou presne co potrebuji, mam neco co je spolehlivé a nemusim to 3x dene restartovat.

• Napsal jsem to jako "Bukvál", ale ono to na takovy prispevek snad i jinak nejde..

To ze WPhone nemá 20 verzí piskvorek nebo clovece nezlob se, mi nevadí. O UPdate z 8.1 na 10 jsem mel spis obavy, ale ve finale 10 udelali presne tak jak co mi v 8.1 chybelo, nebo naopak prekazelo a diky <UWP /Universal Windows Platform> ma podstatne vice aplikaci i zminenych HER jako WP 8.1.

Je to tvoje vec, ale kazdej muze zavitat treba na web Electronic Arts a podivat se kolik a jake hry jsou pro Android a pro WP, kazdej muze mrknout na stranky ruznych dalsich vyvojaru, kazdej muze mrknout na Google Play a na Microsoft Store a podivat se co se tam vyskytuje za aplikace, on aspon kazdej hned zhodnoti jak promakanej "store" ma Google a jak Microsoft.

Proste presvedcit se sam je uplne to nejednodussi co muze kazdej udelat, a ty tu kolikrat v ruznych tematech mas dobry odpovedi a timhle svym fanatickym fanouskovstvim k nekterym vecem se pak zbytecne schazujes, protoze se kazdej presvedci na takovyhle veci sam a vidi to.

To mi jenom tak nedalo, nechci se s tebou hadat, nema to cenu.

Snad existuje update na Lollipop a kdyz tak to resi customROM, coz u LG G3 neni problem narozdil od jinych smartphonu.

Huawei bych ti urcite nevymlouval, ale pozor na procesory Kirin, kterymi jsou myslim vybavene ty ktere jsi tu pastoval. Samotne procesory jsou OK, ale graficke jadro je slabe, na narocne 3D hry to moc neni.

Ale sú (y) Marshmallow priniesol funkciu DOZE, čo je veľmi nápomocná aplikácia, ktorá redukuje pripojenia ku sieti počas spánku mobilu. Ďalej tu je omnoho lepšie prepracovanie čo sa týka chodu mobilu samotného a taktiež aj aplikácii. Telefón je omnoho rýchlejší s androidom 6 ako s lízatkom, dalej je tu lepšia optimalizácia hier, možnosť nastavovať prístup aplikácii (laicky ,,čo môže a čo aplikácia nemôže robiť").... je tu toho dosť :-)

Adreno 330 je o hodne vykonejsi nez Mali-T880MP2, jestli si to nepletes s Mali-T880 MP4 z Huawei P9, kde sice je i toto GPU pomalejsi nez Adreno 330 ale uz ne o moc a myslim, ze v tom Kirinu je pretaktovany, takze asi bude i stejne vykonny, ale Huawei P9 je za jinou cenovku.

v podstate cim drazsi smartphone, tim lepsi a s vic funkcema, jako Huawei P9, SGS7 nebo HTC10 jsou urcite mnohem lepsi nez to co uvazujes, je na tobe, aby sis promyslel, k cemu to chces, co na tom budes delat, co je pro tebe zasadni a kolik financi muzes obetovat.

Podle toho pak vybirej.

Nejake chtel bych hrat hry, ale vlastne az tak moc je hrat nemusim, potrebuju co nejlepsi fotak, ale vlastne mi staci i o chlup horsi, ..., to nema cenu, to ti pak pro tebe nejlepsi smartphone neporadime.

Takze ano LG G4 je lepsi a vykonejsi nez LG G3, P9 lite neni moc na hry, jinak se LG G3 v podstate vyrovna.

A je tam aj aktualizácia na android 6 ?
alebo poskytujú vyššie aktualizácie tie mobily ak by som kúpil G4 tak by som mal aktualizáciu aj na vyššie verzie android keď budú vydané ?
A tiež som nevidel či má 4K video
A ešte či niekto nemá skúsenosti z týmito obchodmi čo sú najlacnejšie do tých 320eur
http://mobilne-telefony.heureka.sk/lg-g4-h815/?gcl id=CjwKEAjwkui7BRCf64DNtfDupgoSJAA_0LOojv4Azt5N4mQ 3mGFHHDUCmJssmJ1wMGutIAtGfOXHPxoCuknw_wcB

LG G4 neodporúčam. Mal som možnosť vyskúšať tri LG G4ky s najnovším androidom 6.0.1 kde mi robili samé neplechy. Reštartovanie, vypadávanie signálu 3G a 4G, problém s GPS (nevedelo vyhľadať moju pozíciu), častý otravný bootloop ,vypínanie fotoaparátu, občasné ,,zádrhele" pri prechode medzi aplikáciami a mnoho ďalšieho...
Mnoho ľudí je dnes nespokojných s LGG4kou. Ale je to len na Vás.

Áno, LG G4 má update na Android Marshmallow 6.0.1 a na 99,99% dostane update aj na Android Nougat 7.0
Áno, LG G4 dokáže nahrávať 4K video ľavou zadnou (pozor, OIS nefunguje pri 4K zázname)
Osobne odporúčam lacné ale kvalitné obchody ako: Bestcena, MOBILMARKET.SK ale aj Mobiluj nie je zlý obchod (neplatia dane DPH>produkty nie sú zväčša určené pre EU trh)

Beriem ten LG čo som pozeral tak nejaký najlacnejší z týchlo
http://mobilne-telefony.heureka.sk/lg-g3-d855-32gb /?gclid=CNCs7JWR3c0CFRYTGwod6SUAgA
Potrebujem to mať do piatka tak aby vo štvrtok,piatok prišiel lebo idem preč do zahraničia a chcel by som ho už mať zo sebou
A či na nejakých z týchto obchodov neplatí lebo rozmýšľal som že si objednám z 2 obchodov a zaplatím z toho čo príde skôr a ten 2 nie tak či je zato nejaká pokuta alebo niečo

V podstate neprinasi Marshmallow nic moc zlepseni oproti Lollipop. Jestli ovsem LG neco na Lollipop zvrzalo, tak to je samozrejme jina vec.
Omezeni pristupu aplikaci tu je pres Xposed a Xprivacy uz nekolik let, to ze to Google implementoval az v Androidu 6 je spis tragedie nez vyhra.

Ono je to vzdycky o tom, jakou optikou se na tu vec koukas. Pro uzivatele co nerootuje a chce mobil pouzivat tak, jak ho dostane, je to zlepseni. LG G3 jak pises kazdopadne Marshmallow maji, takze tazatel nema co resit.