Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mi nehraje zvuk přes sluchátka?

Dobrý den, mám problém s přehráváním zvuku ve sluchátkách v mém počítači. Mám Lenovo ThinkPad E430, Windows 8.1. Když zapojím sluchátka, vůbec nic se nestane, zvuk pořád hraje z reproduktorů. Sluchátka všude jinde fungují a na tomhle počítači fungovaly vždy normálně, až dneska, když jsem počítač zapla, tak to nešlo. Zkoušela jsem i jiná sluchátka a ty také nefungují. S žádným nastavením jsem si nehrála, nic jsem od minula nestahovala a ani neinstalovala. Už nevím co s tím, na internetu jsem našla řešení tohoto problému, ale pouze pomocí programu Realtek, který já v počítači nemám a při instalaci mi vyskočilo okénko, že to ani nejde naistalovat. Také jsem našla, že je možné smazat aktualizace ve Správce zařízení, ale tuto možnost tam nemám, můžu pouze aktualizovat a stejně se mi ukáže, že je to nejnovější verze. Někde se také psalo vymazat nebo zrušit nějaké vstupy a výstupy, ale já ani nevím, jak se k tomu dostanu, při vyhledávání v počítači mi to nic nenašlo, pouze v tom Správci zařízení, ale tam s tím kromě aktualizace a odinstalace nic nejde.
Co s tím mám dělat? Existuje ještě nějaký jiný způsob nebo nějaký program, který můžu třeba stáhnout nebo tak?
Děkuji

V prvom rade problem bude najskor vadny konektor.
Ale aj tak da sa nastavit kam ma ist vystup v ovladacoch zvukovky, urcite mas nejaku ikonku vpravo dole aj k tomuto, alebo v ovl.panely - zvuky na karte prehravanie. pravym klikom na prazdne miesto by sa mali dat zobrazit aj nepripojene zariadenia apod.

Dala jsem vyhledat zařízení a zobrazilo mi to všechno možné, i tiskárnu, kterou teď připojenou nemám, ale sluchátka ne. Se zvukem tu mám jedině nějaký Conexant 20671 SmartAudio HD, nic víc nikde najít nemůžu

Klikni u prehravani na tu hlasitost, a tam skus aj konfigurovat aj nastaveni, hlavne teda konfigurovat, a hladaj tam nejake dalsie nastavenie ohladom ignorovat jack.

A k tomu conexant audio ma byt vpravo dole ikonka s aplikaciou, bude to vypadat takto
http://en.community.dell.com/cfs-file/__key/commun ityserver-discussions-components-files/3517/8547.C onexant-Smart-Audio.jpg
pisal som uz 2x pozri si ikonky vpravo dole. Ked tam neni ani jedna od conexant, tak by bolo mozno dobre najst si na webe conexant kompletne ovladace aj s aplikaciou skusit ich nainstalit.

Dalsia moznost je pozret si ten jack konektor ze preco nefunguje, prip. to tam skusat strkat kym to nezdetekuje.

Ze je spatny konektor ti pisem uz od zaciatku, a ze si tam mas hladat vypnutie detekcie jacku, nech mu mozes vnutit ten vystup na sluchatka. Hladaj vsade, aj v sipocke vpravo hore, aj vo vsetkych sekciach vlavo, apod. Ci tam neni vypnutie automatickej detekcie. Ked to neumoznuje tak strkaj sluchatka viackrat nejak odlisne az kym sa to nechyti. Mozes v nom mat kopec spiny apod. zasviet si do toho konektora trebars aj baterkou.