Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antena k wifi

Dobry den
Mam klasicky router od tp- linku s dvěma antenama a chtěl bych dostat signál z druhého patra před barák na zahradu anténu bych přidelaval na parabolu můžete mi někdo prosím poradit jakou anténu nebo na co konkretně si dat pozor? jde asi cca o 10m
Děkuji

Náčelníku, hlásím se mezi amatérské duchaře a somruji o radu jinde. Musím se pochlubit, že jsem už pokročil do fáze výběru zařízení, ale konkrétní rady se mi nedostalo.

franklstein:
Pokud chceš být ohleduplný vůči svému okolí, podívej se na směrovou 2,4 GHz anténu typu Yagi.
V jaké jsi třídě? Čárky, texty, velká písmena ještě neproběhla? Čert aby se v tom vyznal.

vysomruj od někoho starý wl5460ap. starý géčkový krám, ale na zahradu stačí. před okno vytáhnout externí anténu.
samozřejmě externí ap připojené přes lan kabel a napájené přes poe je lepší, ale když jsi tak nadšený na prodlužování antén, asi se ti nechce utrácet.