Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s novou gpu se zapojením

Dobrý den, dnes jsem si koupil grafiku AMD MSI R7 370 GAMING 4G.

Grafiku zapojím do portu, po té zjistím že grafika potřebuje jenom jeden pin kabel(nevím jak se jmenuje) a já mám dva. Na minulé grafice jsem používal oba kabely.

http://techreport.com/r.x/psus-0907/pcie-connector s.jpg

Tak zkusím zapojit jeden a druhÿ nechám pryč.
Zapojím obrazovku a zapnu počítač, grafika jede točí se jí aj větráky, ale obrazovka prostě nejede jakoby ta grafika nebyla zaplá.
Nevíte v čem je problém? Potřebuji novou desku? Do které se dá zapojit ten druhý kabel? (omlouvám se že jsem debil a nechápu)

http://www.gigabyte.cz/products/upload/products/25 17/e134_5.jpg - screen desky

Když má grafika jeden přídavný konektor, dvě koncovky kabelu do něj pochopitelně nenarveš a je to tak správně. Jestli vede nějaký kabel z grafiky do monitoru nepíšeš a zdroj je taky neznámý. Když nenajede ani POST a nevydá to zvuk, je něco špatně.

Zkoušel jsem to zapojovat znova znova a znova nemyslím si že jsem něco zapojil blbě, jediné co mám zapojit je grafika do slotu, pak ten 6PIN a monitor do grafiky. Když zkusím interní grafiku z proceseru tak to vklidu jde(ale nesmím mít grafiku v pc), díky ní tady také mám možnost být. Monitor má AVG a DVI, ale mám jen AVG kabel + ten http://www.computerhope.com/issues/pictures/dvi-to -vga.jpg který zapojím do grafiky(DVI). V monitoru problém není(zkoušel jsem i druhý ze stejnýma kabelama).