Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VHS na DVD

Zdravím, mohol by mi niekto poradiť ako preniesť VHSku na DVD, teda to chcem zdigitalizovať. Nejaké rady? Díky. Samozrejme čakám na to nejakú "vecičku" som ochotný dať 100€.

Pokud jde o jednu nebo dvě kazety, pak nejjednodušší a nejlevnější je nechat zpracovat ve firmě, která se tím zabývá. Krom ceny, která bude rozhodně menší než nákup potřebného zařízení (i když pořídíš šidítko za 30 éček, které pak stejně zahodíš a kazetu si necháš zdigitalizovat) hraje velkou roli i zkušenost firem s převodem.