Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit defragmentace disku

Čest.Měl by někdo řešení proč mi nejde spustit defragmentace disku na xpečkách ? Prostě spustím deframcentace disku a když kliknu na analyzovat vůbec nic se nestane.(ano mám vybranej svazek xD) to samý se stane i s deframentovat.Prostě na to kliknu a nic.Nějaký řešení ?

Už jsem složku našel.Oni mají totiž na tom suportu neodělené a od toho inf takže jsem psal infa místo inf.Jsou tu dva soubory.dfrg a dfrg.pnf jenže nevím kde mám sehnat to tlačítko nainstalovat ? Když otevřu dfrg tak se oběví poznámkový blok a kupa informací a to druhé otevřít nejde.

Klikl jsem na to u kurzoru se oběvili hodiny a jakoby aktualizovala se složka ( Všechny ikonky na chvilku zmizely a hned se znovu ukázaly ) ale stejně se nic neděje.Když jsem tu defragmentaci zkusil opět nefunguje.Jak je tohle možné ? Mám restartovat pc nebo tak něco ?

Netuším, co tam máš nastaveno jako výchozí akci. Jestli to opravdu po pravokliku nic nedělá, podívej se do typů souborů a nastav si pro .inf instalaci jako výchozí akci, potom stačí dvojklik na ten soubor. Ty Windows nevypadají nejzdravěji, když nefunguje ani kontextové menu. Můžeš totéž zkusit třeba v kontextovém menu Total Commanderu, snad sis už zapnul aspoň to zobrazování přípon.

index.php

Ovladače atd tu mám.Jako ono to funguje ale prostě spousta věcí taky ne.A mimochodem.I přesto že jsem to nastavil jako výchozí instalovat tak i přesto že na to poklepu - nic.Nechápu to.Co se konkrétně má dít ? Má se otevřít windows installer nebo jak ?