Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání nebo zpomalená odezva notebooku

Dobrý den, pomozte mi prosím vyřešit problém s mým notebookem.

Notebook je 1 rok nový Lenovo Flex 2 Pro 15 prodávaný s Windows 8 - detaily viz jOS79q , updatovaný na Windows 10 koncem loňského roku v prosinci 2015, tehdy tam žádný problém nebyl po updatu na Win 10. Problémy začaly teprve před pár týdny. Problém je následující:
1) PRVNÍ MINUTA: po spuštění a přihlášení se do notebooku se zdá v první minutě vše OK - kliknu na "start" a vyskočí dané okno, spustím soubor na ploše a vyskočí dané okno. V první minutě po spuštění je vždy vše OK.
2) PO DRUHÉ MINUTĚ: Kliknu na "start" a nic, kliknu na soubor na ploše a také nic. Myší lze hýbat normálně jen prostě plocha nereaguje. Když na něco kliknu tak se to zvýrazní ale vůbec se to nespustí. Nefunguje ani klávesnice - tzn. žádné ctrl-alt-del ani ctrl-shift-esc
3) PO ČTVRTÉ MINUTĚ: teprve se zpožděním cca 2 minut se spustí to, na co jsem předtím klikl na ploše. Teď teda nevím zdali se jedná o zmrznutí notebooku nebo prostě pomalou odezvu notebooku. Myš a touchpad totiž normálně fungují a fungují i animace, klávesnice zřejmě taky funguje, ale všechno se spustí teprve po cca 1,5 až 2 minutách - po zmáčknutí ctrl-shift-esc se dané okno spustí teprve po cca 2 minutách.
4) Nezbývá nakonec než to hard-resetovat

Tušil jsem, že by třeba něco bylo s drivery grafiky, tak jsem je aktualizoval, ale bohužel problémy nepřestaly. Projel jsem notebook malware-bytem a žádné hrozby to nenašlo. Mám tam jen jeden antivir - Windows Defender. CCleanerem jsem odstranil nežádoucí soubory a taky nic. Když už to půjde na okamžik a já spustím ctrl+alt+del, tak disk zabírá 100%, avšak na disku Windows8_OS(C:) mám 748 GB volných na disku D pak mám 21 GB z 24 GB volných, tak teda nevím zdali by problém mohl být v tomto.

V hardwaru se moc nevyznám, ale servis beru teprve jako poslední možnost, prosím poraďte.

Děkuji za rady.

si deláte prdel ne? to Vás nenapadlo stlačiť na klávesnici prt sc namiesto toho aby ste fotili mobilom mobil ktorým fotíte mobil ktorím fotíte mobil ktorým fotíte kameru ktorou fotíte mobil ktorým fotíte displej? wtf.... mne je z tej kvality obrázkov tak špatne že som sa rozhodol radšej neporadiť,... když neviete pastnuť prt sc do skicára a uložiť, stiahnite si priamo od postimage appku, dáte alt+prt sc a máte hotovo..

app.php

jinak máte peknú knižnicu (poličku s knihami), to jediné vidím na obrázku.

jinak kdyby ste to nemaly aspoň napsané priamo hore pri vkladaní otázky,...

[img=http://s32.postimg.org/864ntlk45/screenshot_62.png]http://s32.postimg.org/864ntlk45/screenshot_62.png [/img]

ten notebook nefunguje :D proto jsem pouzil mobil, teď má zase lagy. Ty drivery grafiky jsem updatoval normalně přes Windows. Lidi klid ok? Jen chci poradit, pokud to neumíte tak proč ztracet čas kecáním? Vy jste ale hovada. To je vážně k smíchu.

normalně přes Windows

typuju že ste klikli na toto:

[img=http://s32.postimg.org/jouyeh1xx/screenshot_64.png]http://s32.postimg.org/jouyeh1xx/screenshot_64.png [/img]

mám pravdu?

najdite si čo to je za notebook a na stránke výrobcu najdite oficiálne drivery, ne microsoftí univerzálky.

ak si neviete rady zistiť nejaké info o notebooku tak stiahnite AIDA64 alebo

[img=http://s32.postimg.org/r8o1giv4l/screenshot_66.png]screenshot_66.png[/img]

a napíšte sem typ notebooku, mi vám tie drivery nájdeme (ak existujú) ak neexistujú aspoň základný na chipset, prajem krásny reinstal OS z5 na Win8.1

CCleanerem jsem odstranil nežádoucí soubory a taky nic.

dobrej vtip, ccleanerem si odjebal polku OS a znefunkčil vše čo sa dalo, spôsobil len problémi. ;-) drivery sú taky jisto riešené driverboostrom a s malware ako darček zadara :) delat upgrade na win10 a nevedieť ani stlačiť prt sc na klávesnici, wow, to je skoro jako nekto kto nevie naštartovať auto kdyby vyrábal motory... stiahli ste vôbec driver na chipset ak jo z kade?
doporučuju tam narvať pôvodný OS, a nie okno10 čo je odpad z výroby MS.

tak ste ma nahlásily Adminum a čo dál? dostanem po prdelce? vyprášia mi gate? (to by sa mi aj bodlo, už stejnak je mám špinavé po 3 rokoch :-D )

radu ste dostaly hore, krom toho myslím že kvalita odpovedí = kvalite otázke :)

Dále bych vyskúšal:

[img=http://support.hp.com/doc-images/775/c04849947.jpg]http://support.hp.com/doc-images/775/c04849947.jpg [/img]

poté ak nebude zasekanej, tak chyba je len v nejakom software ktorý sa spúšta po štarte OS,... ak nepomôže tak je v prdeli OS alebo možno aj disk.