Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Standartní grafický adaptér s rozlišením VGA

Ahoj, už dávno jsem psal že mi PC bohužel spadl na zem a že se rozbil Hard disk, tak jsem ho vyměnil za jiný z jiného PC a když jsem si chtěl stáhnout ovladače na grafiku od AMD tak to u grafiky napsalo tohle: Standartní grafický adaptér s rozlišením VGA a spousta z vás mi poradila přeinstalovat Windows tak jsem to udělal. Vše se vymazalo a pak jsem se podíval na grafiku a psalo to zas tohle: Standartní grafický adaptér s rozlišením VGA a už nevím co mám dělat. Budu rád za rady :)

Když najedu do správce zařízeni grfika tam není. Když jsem se díval na video kde měl týpek stejný problém tak zkopíroval nějáke ID Hardweru a dal to do googlu a našlo mu to ovladače tak jsem to udělal taky a stejně to nejede. Jde hlavně o to že když zapnu nějákou hru jede snad na 3 FPS

Tak si tam nainstaluj tie ktore si mal vtedy. Ja mam odkial vediet co si tam mal za ovladace. Tie pre vistu mozes skusit, alebo hladat si na amd webe nejake z roku 30 p.n.l. pre Win7. Ja som nenasiel.
Vistu nechces preco? Najlepsi windows. Len si zakaz superfetch.

P.S: na roznych weboch pisu ze si napr. mozes stiahnut aktulane AMD graficke ovladace pre Win7 64bit, nechat to rozbalit, potom to sice napise ze nemas podporovanu grafiku asi, ale mozes ist na tu svoju grafiku v spravci, dat tam aktualizovat ovladac a nalistovat mu v tempe to rozbalene a tam nejaku zlozku legacy, a on si tam najde ovladac.