Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistiace programy

Dobrý den chcem sa vás opýtat aky mate názor na tie programy ako ccleaner advanced system care a tak podobne . raz som tu niečo písal a asi dvaja napísali že su na nič a že iba spomaluju pc no a kedze ste asi nejaki pc machri tak sa vas pytam

Asi takto: v základnom (užívateľskom) nastavení veľa osohu nenarobia, ale tiež ani neublížia. Je to placebo. Ak však sa začne laborovať s ostatnými funkciami (a pritom sa nevie, čo to robí) - tak tiež veľa osohu nenarobia, zato však môžu riadne uškodiť.
Ako sa vraví - pokiaľ ti to funguje - NEHRAB sa v tom!

raz som tu niečo písal a asi dvaja napísali že su na nič a že iba spomaluju pc no a kedze ste asi nejaki pc machri tak sa vas pytam

Ti dva měli pravdu,od kolika lidí to ještě potřebuješ potvrdit?
Přesněji-PC tolik nezpomalí,ale jejich použití v rukou BFU může i natolik narušit OS,že pak zbyde jen záchrana dat a nová instalace.