Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím nahradit myš MX620?

Čím nahradit Logitech MX620? Kdysi skvělá myš za 600 Kč dlouhá snad 120mm, pro praváky. Dnes Logitech vyrábí chujoviny za 2 - 3000 a nedokáže u toho ani napsat rozměry.
Třeba já mám na stole M705 a ta má délku pouze 110mm ( stojí 1100 ), ale kolegovi nesedne do ruky.
Kolega je pravák, není konstruktér ani hráč, ale pořád vyplňuje jakési tabulky, takže i na přesnosti trochu záleží. Logitech má přednost, pokud ještě něco rozumného vyrábí. Délka je důležitá ale spíš pro štíhlejší ruku.

Prdlajz, správnej chlap je levák :-D. Ale je pravda, že jakokoliv mám rád větší myšky, tak si můžu koupit leda ve zverexu potkana, protože univerzální, a nebo rovnou pro leváky, jsem už dlouho nepotkal, a dneska si lámu dlaň na tomhle: http://support.logitech.com/en_us/product/ls1-lase r-mouse , protože z toho, co zrovna bylo, když mi chcípla stará, bylo tohle nejmenší zlo (dá se na to zvyknout, ale občas z toho bolí ruka :-( ).