Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon do 5500

Zdravím, chtěl bych si koupit telefon s androidem do 5500 Kč.
Moje požadavky: Android 4.4 a novější,GPS,procesor nesmí být od intelu a rozlišení alespoň 720x1080 - prostě abych na tom mohl hrát Pokemon GO :D .

Zatím je můj favorit Xiaomi Redmi Note 2 16GB, co si o tom myslíte?

Dřív na nich nefungovaly úplně všechny aplikace a měly zásadní problémy s GPS - pomalý fix, nepřesnost na úrovni klidně 15 metrů, vypadávání, poskakování. Sám jsem chvíli takový telefon zkoušel a jako navigace v autě byl nepoužitelný. To je ale dva roky zpátky, od té doby mi přijde, že lidi neví a opakují, co pár let zpátky zaslechli.

Neznam Pokemon Go, ale jestli to potrebuje pripojeni na net, tak naprosta vetsina cinskych founu neumi ceske LTE vcetne Xiaomi a zde zminovaneho Mediateku.

A pasmo Vodafonu 900MHz neumi stoprocent tech founu.

Nevim cemu rikas "ceske LTE" ale krom band8 naprosta vetsina cinskych "founu" s LTE zbytek frekvenci u nas zvlada (a Mediatek není znacka mobilu ale procesor...). Pokud clovek vyslovene vyzaduje band8, není problém sehnat cinske mobily které ho zvladaji (toliko k tvému tvrzeni ze ho 100% neumi). Netusim odkud ses s takovými bludy vyloupnul.

Ano, tvoje mediatek nenavist uz je zrejma z predchozich prispevku. Mediatek ma kupodivu vice nez jeden procesor a predstav si, ze ja nemel sebemensi problem s dvoujadrovym 1GHz mediatekem (MT6577) a to jsem ho mel pres tri roky a nic "zasekaneho" jsem nepostrehl takze vykrikovat jak je na hovno kvuli blize nespecifikovanému modelu je trochu mimo misu.

No tak zalezi co s tim telefonem chces delat, většina lidi co znam nepotrebuje nejakej superhustej hypervykon (aby nasledne breceli, ze jim baterka nic nevydrzi). A pokud ti vadi nizky vykon jednoho modelu, muzes si vybrat vykonnejsi, je to jako rikat ze intel je na prd, protože celeron 400 nemá vůbec vykon.
Prevazna vetsina lidi si s mediatekama bohate vystaci, pokud ale chce clovek používat mobil třeba jako navigaci, tak si samozrejme radsi poridi qualcom.

Naprosta vetsina smartphonu s SoC Mediatek nezvlada jak 800MHz pouzivanych mimo Prahu a Brno vsema mobilnima operatorama, tak 900MHz pouzivanych Vodafonem, 900MHz neumi snad zadny Mediatek.

Mediatek mi jinak nevadi, ale LTE je naprosto zasadni.

Kazdopadne ale Mediatek je treti liga az daleko za druhou ligou (Exynos, Kirin), Snapdragony jsou samozrejme nej.

Doogee x5 pro, f3 pro, f5 - všechny tri maji band 1/3/7/8/20. To jsem vzal namátkou, urcite budou i jiné modely/znacky.

Kazdopadne ale Mediatek je treti liga az daleko za druhou ligou (Exynos, Kirin), Snapdragony jsou samozrejme nej.

To ani nema smysl komentovat. Silne mi to pripomina nvidia vs amd / intel vs amd / CoD vs BF... fanboys.