Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva monitory

Zdravím, mám problém mám dva monitory a když spustím jednu hru tak se mi vždy spustí na levém monitoru ať už je monitor nastavený jako hlavní nebo není. Zkoušel jsem ji i přeinstalovat ale nepomohlo. Do včerejška to šlo normálně. dneska jsem tam cosi měnil zkoušel 3 monitor a už je vždy na levém. Jiné hry se mi vždy spustí podle toho, který je hlavní. Neví někdo jak to změním, aby byla napravo?

zkusil jsem tvojí radu a nepomohlo to jak jsem zapojil monitor zpšt hra se opět spustí na levém říkal jsem si, že přehodím monitory až to mam vpravo ale hra se mi pořád spouští vlevo nechápu to... za každou radu nebo nápad budu vděčný

Podľa mňa to bude mať súvis s tým fullscreenom. Podarilo sa mi to isté spraviť z Excelom. Normálne okno otváral na jednom monitore, pri kliknutí na fullscreen na druhom a to dokonca aj vtedy, keď som ten monitor odpojil. Možno by stačilo len dočasne vypnúť rozšírenú plochu vo windows.