Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po čisté instalaci W7 nejde windows update

Zdravím a potřeboval bych poradit od zkušenějších. Již druhý den se morduju se zprovozněním aktualizací ve W7 po čisté instalaci. Vím, že to poměrně známý problém a zatím žádný postup nevedl k nápravě.

Takže pro úplnost. Mám čistě naistalovaný legální W7 Professional 32 bit. Aktivace win proběhla přes telefonní automat zadáním ID. V tuto chvíli není v Pc naistalován žádný antivir. Zkoušel jsem i zapnout, vypnout firewall windows. To, ale též nepomohlo. Buďto to jakoby hledá aktualizace a nic se neděje nebo po chvíli vyhodí chybu 8007000E. Zkoušel jsem samozřejmě i Windows Upgrade Diagnostic, který problém jakoby opraví nicméně aktualizace stále nejdou. Naistaloval jsem tedy i Windows Update Agent, který též nepomohl.

Na diskuzích se hodně píše, že může být problém i v net frameworku. Na ten jsem si stáhl nějaký fix, ale též bez výsledku. Stejně to dopadlo při jeho kompletní odinstalaci a následné opětovné instalaci. Opravdu už nevím co s tím. Měl by někdo nějakou radu nebo tip jak to umravnit? Předem moc děkuji za každou radu a tip.

Měl jsem před měsícem podobný problém. Postupoval jsem stejně jako ty,ale pomohlo mi až stažení všech aktualizace pro můj systém Win7 programem myslím že to byl WHDownloader a rovnou je nainstalovat. Pak se mi rozběhly aktualizace bez problémů.

Na tento známy problém je 100percentné riešenie :
hneď po čistej inštalácii..
- nepripájať k internetu
- SP1 ,ak ešte nie je
- skontrolovať svchost v správcovi procesov : ak zaberá viac ako 300MB a stále "rastie" killnúť a nainštalovať
- Windows6.1-KB3102810-x86.msu

Je to TRUC POLITIKA Microsoftu - snaha donútiť užívateľov k prechodu na Windows 10
===
Stiahnite si "Service Pack 2 pro Windows 7

Info:
www.cnews.cz/clanky/je-tu-service-pack-2-pro-windo ws-7-snazsi-aktualizovani-starsich-windows

Download x86:
http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/upd ate/software/updt/2016/05/windows6.1-kb3125574-v4- x86_ba1ff5537312561795cc04db0b02fbb0a74b2cbd.msu
Download x64:
http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/upd ate/software/updt/2016/05/windows6.1-kb3125574-v4- x64_2dafb1d203c8964239af3048b5dd4b1264cd93b9.msu

===
Před instalací SP2 se musí nainstalovat aktualizace KB3020369 (x86 nebo x64)

Download x86:
https://www.microsoft.com/cs-CZ/download/details.a spx?id=46827
Download x64:
https://www.microsoft.com/cs-CZ/download/details.a spx?id=46817

Pánové děkuji všem za reakce. Koukám, že postupů je mnoho. Já zatím pomocí toho WH Downloaderu stáhnul vše nabídnul. Nevím ovšem jak to nainstalovat. To se má jako instalovat ručně po jedné? To snad ne.

Koukal jsem na další postupy. U postupu, který navrhuje Ansam mám problém s odkazy, které zde jsou a u kterých mi to nic nenachází. Dohledal jsem ručně článek z cnews, ale u odkazů MS mi to píše, že byly odstraněny.

Pokud jde o postup s instalací pouze jedné aktualizace od "Abox" tak přes vyhledavač jsem tuto aktualizaci našel. Ta je ovšem pouze pro 64 bit a já mám 32bit. Zkoumám tedy dál

Pánové děkuji všem. Nakonec jsem ještě zapátral a našel aktualizaci, kterou zmiňuje "Abox" pro 32bit systém a zdá se, že tento postup opravdu funguje. V tuto chvíli se pokouším instalovat "první várku" stažených aplikací a zatím to vypadá slibně. Zatím tedy velice děkuji, pokud by byl nějaký problém budu zase otravovat.

Děkuji všem za ochotu pomoci.