Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno notebook nabíječka dell inspiration nedobíjí

Dell inspiration,při připojení dvou ruzných nabíječek notas pořád píše -nelze zjistit typ adapteru střídav.proudu,připojte adapter dell 130w nebo vyšši.system bude pracovat pomaleji a nebude se nabíjet.Dělé to u dvou ruzných nabíječek dell.Je možné taky,že je baterie už uplně vybitá a už se nedobije ani přes dobíječku?Píšu z mobilu omlouvám se za chyby.

Vyzkoušet nějakou redukci?Koupím další nabíječku a zase to bude nějaka made in china?Tu originalitu mě asi nezaručí ani Dell.takže problem je určitě v nabíječce ano?A ne v uplně mrtvétřeba vyzkratovane baterii?Kde koupím novou dobíječku original dell a parametry opišu asi z těch dobíječek co mám,nebo to najdu v notebooku,aby to na těch nábíječkách nebylo něco špatně a nekoupil špatný neorig.Výrobek.....uf

Podľa parametrov tých adaptérov je to to isté. Ďalší by som nekupoval. Zmeral by som či je na tom pôvodnom odpor medzi kolíkom a vonkajšou plochou. Prípadne porovnal s tým kúpeným. Konektor v notebooku sa nepokazí len tak naraz. Nie je nejak mechanicky poškodený ? Spustil by som windows , primerane ním kýval a sledoval ikonu nabíjania na lište, či nebude zmena.

Vo windows ti vybehne nejake okenko ked pripojis nabijacku? A tam je napisane ze je nekompatibilna?
Ked to uplne vypnes vyberes baterku aj nabijacku na minutu, potom strcis baterku, pockas 5sekund, potom nabijacku, pockas 5sekund a zapnes, tak to hned po zapnuti pise nieco? Vo Windows to potom pise co?
Ked to skusis pouzivat bez baterky tak to pise nieco hned po zapnuti?

P.S. vseobecne mas asi v notebooku odsrate nieco na tom nabijacom konektore, len sa snazim vylucit ine veci.

OMG nemusis to opakovat ja som to pochopil.
Hlasku ti pise dementny program vo windows ktory je mozne odinstalovat. Ak si tam nadrbal nejake Windows10 tak navyse to ani neni kompatibilne a moze blbnut.
Snazim sa z teba uz hodinu vytiahnut ci tu hlasku pise aj BIOS po zapnuti notebooku, NEZAUJIMA ma nejaka hlaska od nejakeho programu vo windows.
Nabijacka sa da do notebooku strcit aj pred zapnutim. A nemusi v nom byt baterka.

Prosimta, to si fakt, alebo sa len robis?

Nabijacka je vporiadku, len notebook s nou nevie komunikovat, kvoli vadnemu kontaktu bud na nabijacke alebo v notebooku, a preto z nej odmieta odoberat viac. Alebo mas len posahanu app vo windows, to asi nezistime lebo ja uz mam dost :)

P.S. a kazdy program jde odinstalovat. Aj quickset, aj slowset.