Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi pokemon go

dobry den. kamos mne poslal pres email hru pokemon go. Mu funguje a mne ne. Nevite jak to udelat aby sla? Ale je zajimavy ze mu jde. On rikal ze nevi co stim je
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Prave ste mi to ukradli z jazyka :-D
Info typu ,,mobil ma xx"placovy displej, je xx farby, je bez skrabanca je akoby si opisoval ze niekto ti ukradol kukuricu z tvojej zahrady a jedine co si povedal policii ze je zltej farby a ma taku a taku velkost... -_- Chlapce, najpr si pozorne precitaj poziadavky na danu aplikaciu, ktoru si planujes nainstalovat.
Neuviedol si any typ/znacku mobilu. Ked nam povies nazov aj typ tak ti dame blizsie informacie. No ako si uz hore spomenul ze ma iba android 2.3 tak ziadna sanca. Chce to novy fone.

Mel bys ale napsat, ze instalacni soubor Pokemonu neni z oficialniho zdroje, respektive byl upravovany a muzes se jen dohadovat zda byl upraven pro starsi API nebo byly nejake zavislosti smazany a nebudou fungovat vsechny funkce nebo v nejhorsim pripade mohl byt nejaky kod i pridan a nemusim snad rikat, ze to klidne mohl byt i skodlivy kod.

Pokud ted ma zajemce o Pokemony takto kompletni informaci, muzes se ted zodpovedne rozhodnout, zda bude tu upravenou aplikaci opravdu na vlastni nebezpeci zkouset.

Jsi nemoderní, zpátečnický a nejdeš s dobou. 12-leté dítě uvažuje úplně jinak. V jednom je ta hra dobrá - děcka zvednou prdele a jdou chodit. Mě je 50, hraju to taky a mám to jako pěknou hodinovou večerní procházku. Tolik jsem v životě nenachodil :-)