Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem popisovač CD

Dobrý den, po dobu cca 3 roků používám na tištění popisů krabiček s CD program "Popisovač CD 1,9 Extra" a dnes při zkušebním tisku jsem zjistil, že vytištěná šablona neodpovídá rozměrově normalizované krabičce na CD . Rozměr dle krabičky na CD by měl být:
Přední díl = 120 x 120 mm
Zadní díl = 120 x 137 + 2x 7 mm = 151 mm
Po vytištění dnes mám rozměr :
Přední díl = 100 x 100 mm
Zadní díl = 100 x 114 + 2x 6 mm = 126 mm
Prosím, můžete mi poradit, čím je to způsobeno a jak mohu docílit správný rozměr.
Předem podotýkám, že jsem na PC nic neměnil ani nepřeinstalovával.
Mnohokráte děkuji a přeji vám hezký den.

Tohle miluju, ono samo, ja s tim absolutne nic nedelal...
Vzhledem k tomu ze vsechny rozmery jsou zmeneny ve stejnem pomeru, tak jsi s tim evidentne nekde neco delal - v programu, ve windows, v tiskarne, nekde jsi zmenil skalu nebo dpi ci neco obdobneho, tak premyslej co se mohlo tak samo kde zmenit.

Zadní díl = 120 x 137 + 2x 7 mm = 151 mm

krabička se zavírá do sebe, proto ty rozměry nejsou stejné:
zadní strana 118 x [6.5 + 137 + 6.5]

nepoužívám pofiderní program, prostě mám třípolíčkovou tabulku ve wordu a vyplňuju formátovaným textem / obrázkem podle potřeby.