Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upload ASP .NET aplikace na hosting

Zdravím,

snažím se nahrát moji webovou aplikaci napsanou v ASP .NET na hosting na aspone.cz a nedaří se mi to. Prošel jsem už mnoho webů s chybou, kterou mi to háže a pořád nejede. Háže mi to chybu:

HTTP Error 500.19 - Internal Server Error
The requested page cannot be accessed because the related configuration data for the page is invalid.
Detailed Error Information:
Module IIS Web Core
Notification Unknown
Handler Not yet determined
Error Code 0x80070003
Config Error Cannot read configuration file
Config File \\?\D:\Websites\20791ce3c7\www\web.config

Předem díky na pomoc.

Nemas sa kukat do suboru web.config, ale ten subor neni tam kde ma byt, niekde v tvojom projekte je na neho cesta. Alebo ho mas mat na serveri a tam neni.
(nepoznam detaily ani tvojho projektu ani toho serveru tak ti nemozem povedat odkial to nabralo cestu "D:\Websites\20791ce3c7\www\", ci to je nastavene od teba alebo serverom.

1) Nastaveni Programy : Aktivovat Deaktivovat finkce Windows aktivuj Framework + ISS/Internet Information Services a pod nim i WWW a hlavne HTTP /zaklad .net.
Po aktivaci IIS by ji mel mit slozku (ktera se ti vytvori) v C => intepub => wwwroot : zde musi byt tve slozka aplikace
2) Otevri IIS : V levo klikni pravym tlacitkem mysi => Pridat (nevim zda mas WEB stranku ci WEB aplikaci.
3) Po pridani klinkni na tvou apli_kaci ktera byla pridana v IIS zase klikni pravym tlacitkem mysi => Prava => Mezi nima najdes IIS_IUSR tak mu zakrizkuj Povoleni modifikace.

PRIDANI : Aktivovat a dezaktivovat funkce Windows

[img=/file/view/26365-1-png]http://pc.poradna.net/file/view/26365-1-png[/img]

SLOZKA : Zde, uloz tvuj PROJEKT /Slozka obsahujici tvuj projekt.

C:\inetpub\wwwroot\Tvuj_Projekt

SPUSTIT: IIS

• Klavesova zkratka <WIN+R> + zadat prikaz :

inetmgr.exe

• Klikni na (v mém pripade) <Sites> /v levo, pravym tlacitkem a zadej : PRIDAT /v PATCH zadas vyse uvedenou cestu C:\inetpub\wwwroot\Tvuj_Projekt
Zda-li ti bude vyhazovat chybu ze je PORT obsazeny, v zakladu je tam :80 tak pouzij klidne :8085 (to je jedno)
[img=/file/view/26366-2-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/26366-2-jpg[/img]

POOL

• O 2 policka vyse mas POOLS tak na neho klikni, najdi si tvou aplikaci/web a pridel mu sparvny Framework
PRIKLAD :
[img=/file/view/26367-3-png]http://pc.poradna.net/file/view/26367-3-png[/img]

PRAVA

• KLIKNI PRAVYM tlacitkem na tvoji aplikaci (v mem pripade XoXoChanel) a zmnem prava pro IIS_IUSR :

[img=/file/view/26368-4-png]http://pc.poradna.net/file/view/26368-4-png[/img]

• Zbytek zalezi na tobe, tvou aplmikaci, jestli je Form, nebo WEB nevim, zbtek jako KLIC/KEY zda-li je potreba, si musis nastavit sam, tak jak KOMPILACE, jestli tu aplikaci posilas pred-kompilovanou etc, to uz snad vis jen ty.
• Nevim co pouzivas k publikaci, jestli WEB DEPLOY nebo FTP, ale po poslani vsech souboru, zkotroluj i PRAVA/MODIFIKACE pod tvym webovym poskytovatelem.

• Zkus pridat do web.config:

<System.web>
     <CustomErrors mode = "Off" />
 </system.web>

• Jestli bude stale vyhazovat problém s opravnenim, zkus pridat co ti vyhodi s :

 <system.webServer>
        <httpErrors errorMode="Detailed" />
    </system.webServer>
----
Nébo do <System.web>
    <Trust level = "Full" />

• Nebo do <APP setings>:

 <add key="owin:AutomaticAppStartup" value="false" />

[TiP] ~ Original soubor pred modifikaci web.config si vzdy zalohuj bokem ;-)

Pockej,uvadis ze mas aplikaci, tak v tom ISS jak jsi ji pridal ji dej bud konvertovat do Aplikace, nebo ten projekt pridej jako "APLIKACI" né WEB.
Postup je ten samy, PATCH je cesta k nemu etc, nezpomen zase ty opravneni.
[img=/file/view/26369-aa-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/26369-aa-jpg[/img]

Bohuzel, vic nevim co bych ti mohl poradit, alke podivej se i pod hostingem, jak tu slozku ci soubory etc mas nastevé tak i jejich pravneni.
Na zbytek bych musel pohledat na Internete, ale to by bylo to samé, jako kdybys ses podival sam..:-)

• Co je to vubec za aplikaci ? Jaky ma nastaveny Framework ? /jestli ma vysi verzi Framework nez poskytovatel (server) tak ti logicky nepujde.
• Vis co, dej tam na zkousku jenom nakej malej projekt aplikaci :
Vytvor novy projekt "ASP.NET WEB" jen se strankou Default.aspx - do ni dej jen <h1> Dobry den </h1> do <body></body> jestli ti "SERVER" vrati po nacteni : "Dobry den" bez chyby.

\www\ on nevidi. Pri pripojeni se servrem je primo v ROOT./*Pod ASPnet_Client, se nedostane ono by ho to tam ani nepustilo, by mu to hazelo 'Error 550'.
Ale ruku do ohne za to nedam, neznam uvedeného poskytovatele WEBu a jeho strukturu, jestli je to neco zadarmo, co od toho cekat.

Chybová hláška hovorí jasne: IIS nedokáže prečítať konfiguračný súbor. Cesta ku konfiguračnému súboru, ktorá sa tam zobrazuje, je správna - to je miesto, na ktorom IIS očakáva konfiguračný súbor, ale nevie ho prečítať.

Takže ako prvé sa uisti, že sa na tom mieste nachádza web.config. Neviem, ako to máš s prístupom na ten server, ale buď by si mal mať priamo v "najvrchnejšom" adresári web.config, alebo by si v ňom mal mať adresár www a až v ňom web.config.

Častá príčina tejto chyby býva v nesprávnom nastavení oprávnení na konfiguračný súbor. Vtedy stačí pridať oprávnenie na čítanie toho súboru pre skupinu IIS_IUSRS.

Ak si s tým nevieš rady, tak sa obráť priamo na technickú podporu hostingu. Stavím sa, že sa na nich s takýmto "problémom" obracajú často a vedia ho vyriešiť aj so zavretými očami.