Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Horší a horší výsledky -__- SSD 850 EVO 250gb

Už jsem se tu jednou zmiňoval, proč mám v jednom benchmarku úplně rozdílný výsledek, ale teď pořád dostávám podprůměrný výsledek, předtím to aspoň bylo na 100 % teď pořád 90 % Něco se muselo stát s PC.

Před 19 dny u SSD 1287532

Teď: mám 90 % a je to strašně horší to Deep queue 4k, Sequential a Random 4K jsou stejné pořád maximálně o malinké čísilka :)

před 19 dny jsem měl u Deep Queue 100 % 225 MB/S
Teď mám 32 % a 54,7 MB/S u Deep Queue a pořád v každém benchi tenhle strašný výsledek, Virus ? nebo či co ?

Najprv ten windows restartuj, a skontroluj ze tie sluzby ci procesy ci co si to odstrlelil ze zas bezia.
Tie dalsie dve su hovadiny to mozes mat vypnute, ale brzdi ta prva moznost a ta sa IMHO neda vypnut trvalo. A je to ta akoze "ochrana".
A stale nie si v ovladacich paneloch! START - OVLADACI PANELY, a ne posahane omalovanky. Tam sa da deaktivovat uplne cely defender. Ale po restarte sa to zas aktivuje.