Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OBS - Snímání okna - Google Chrom

Zdravím. Zkouším si nastavit OBS scénu a mám zde problém. Chtěl jsem do scény vložit okno z google chrom ve kterém se měla zobrazovat část YouTube okna ve kterém se měly zobrazovat názvy právě hrajících songů. Bohužel vždy když dám snímání okna google chrom tak se mi objeví černá obrazovka. Když dám snímání jakéhokoli jiného okna, nějaký program atd. tak to jde ale google chrom to prostě nebere. Jo vím že můžu zkusit jiný prohlížeč a taky to tak udělám ale byl bych radši kdybych mohl použít google chrom.... Nevíte někdo jak to opravit?

Dávnejšie som mal podobný problém.

-Choď do nastavení Chrome, rozšírené nastavenia a úplne dole zruš označenie "Použiť hardverovú akceleráciu". Potom reštartuj Chrome a skontroluj to v OBS.

-Ak to stále nefunguje, tak si pravým tlačidlom klikni na Chrome, vyber "Vlastnosti", klikni na "Kompatibilita", zaškrtni "Tento program spustiť v režime kompatibilnom so systémom:" a vyber "Windows 7".

-Skús pravým tlačidlom kliknúť na plochu, vyber "Ovládací panel NVIDIA", prejdi na "Spravovanie nastavení 3D", "Programové nastavenia", vyber "Open Broadcaster Software" a dole nastav "Integrovaná grafika". Potom klikni na "Použiť" a skús to v OBS znovu..

Dúfam, že ti aspoň jedna z týchto rád pomôže. ;-)