Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola mé vybrané sestavy

ahoj,mohl by někdo kouknout na mou sestavu ještě pro kontrolu zda vše sedí atd...
sestava

grafickou kartu a zdroj mám z bývalé sestavy

ASUS NVIDIA GTX 650 Ti 1GD5
SEASONIC OEM SS-500ET T3 BRONZE 80+

např.čemu nerozumím je že u cejsu píšou že dá umístit další dva 80x90mm ventilátory ale v nabídce jsou jen 80x80 nebo 92x92.v košíku mám momentálně dva 80x80 jeden půjde na zadní stranu a druhý ještě na přední s 120mm který je v ceně cejsu

díky

Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: sestava (host)

je to málo na tzv. wear leveling

jinak mať 2 SSD má 2 nevýhody než mať 1 vätšie SSD,... aj pomer cena kapacita je lepší pre jedno vätšie SSD, a zároveň aj samotný software když je na jednom SSD vie lepšie pracovať, lebo vätšina aplikácií robý zásahy do OS do registrov a pod. A je to blbé mať OS inde jak aplikace ktoré potrebujú OS na beh.

Ja si teda nepamatuju, ze bych bod obnovy vypinal (respektive on zapnuty je, ale ma prideleno 0%). Ale mozna jsem v tom uz stoural kdyz mi dochazelo misto. A ze si windows nastavuje virtualni pamet na velikost RAMky, to dela snad od nepameti, jen jsem si ted vubec neuvedomil, ze by to mohl byt problem s velkou ramkou a malym diskem (ramka velka jak 1/4 disku...).

To som si ten obrazok predtym nezvacsil az potom som zbadal ten chladic :D
Neviem jak kvalitne su tam menice, ale aspon to ma chladic. Ale urcite to utiahne 95W CPU, je jedno ci pri hrani alebo v kancli zataz na CPU menice je stejny aj v kancli. Aj tam ide CPU na max kazdu chvilu, a musi tam ist 100% spolahlivo.

ja bych chtěl tu skřín malou proto vybírám minitower
do ted jsem měl antec mid tower kvalitní ale zbytečně velká a težká jak kráva,spusta místa ve vnitř ktéré jsem nevyužil
chci něco co se da vzít do ruky když bude nějaka akce atd...čím menší tím lepší
možná že ten rozdíl mezi mini a mid obecně není moc velký ale i tak

ahoj tak já nakonec půjdu do této skříně
na obrázcích vypadá že by se tam vlezla i vetší deska,momentálně můj košík vypadá takto nějaké rady na lepší desku ? včera to byl sam hejt kvůli desce,tak já bych si klidně připlatil kdyby byla dobrá.mělo by zbýt ještě na chladič,celkem do 16tis +- max 17,000 ale s odřenýma ušima kdybych se vešel do těch 16 tis. tak by to bylo super.

dík m-pol za radu přidal jsem si tu night elf do košíku ale uvidíme

pc skládám bez zdroje,graf.karty,mechaniky a hdd.

přesně tak,chtěl bych aby byla málá,lehká nejvíc se mi líbí tato ale nevypádá moc kvalitně toho se bojím
je o 4kg lehčí než nanoxia což by mi vyhovovalo,ta fractal kterou jsi přidal do košíku se mi vůbec nelíbí

nenudím,jen si chci být jistý že utratím za dobré produkty ::-):-)